Binamız dört katlı olup 3. Ve 4. katlar ev havasında döşenmiştir. Katlarımızda yedi oda, bir dinlenme salonu ve iki banyo bulunmaktadır. İkinci kat geriatrik  ve yoğun bakım hizmetleri için ayrılmıştır. Yoğun bakım ünitemizde 24 saat sağlık personeli ve hastabakıcı bulunmaktadır.  Ayrıca tam gün görev yapan Pratisyen hekim vardır. Bu kattaki  ıslak zeminler seramik, odalar parke ile kaplıdır. Merkezi ısıtma sistemi ile ısıtılan binanın 24 saat kullanıma açık asansörü vardır. Binanın iki yanında ihtiyacı karşılayacak büyüklükte bahçe bulunmaktadır.

 

Bahçe bütün yaz oturulabilecek şekilde düzenlenmiş olup tamamen çam ve meyve ağaçları ile kaplıdır. Kuruluşa genel ulaşım araçları olan Seyran-Ulus dolmuşları ve Bağcılar (317-318) nolu otobüsleri ile rahatlıkla ulaşılabilmektedir.

 

Bina içten ve dıştan 24 saat güvenlik kameraları ile izlenmekte, her türlü kötü olaylara karşı güvenlik görevlisinin yanında 2828 sayılı yasaya göre Küçükesat Polis Karakolu tedbirli bulunmaktadır.

 

PERSONEL:

Kuruluşumuzda nörolog, dahiliye uzmanı, pratisyen hekim ve uzman fizyoterapist çalışmaktadır. Sosyal Hizmet uzmanı olan kurucumuz yaşlıların kuruluşa kabulü, sosyal sorunları ve kuruluşa uyumları konularında rehberlik hizmeti vermektedir. Nöbetçi amirler (sağlık personelidir) ve hemşireler gece-gündüz yirmi dört saat nöbet tutmaktadır. Her katta hastabakıcılar ve kat görevlileri çalışmaktadır. Dış kapıda, tüm kuruluşun ve yaşlıların güvenliğinden sorumlu güvenlik görevlisi görev yapmaktadır.

 

Lojmanımızda kalan sağlık personeli her an göreve çağrılabilir.

 

Özcan Bakımevi  Vedat Dalokay Cad. Ulubey Sok. No:14 Gaziosmanpaşa-ANKARA

(0 312 ) 445 00 01 - 446 71 77- 447 81 16

info@ozcanbakimevi.com